Van het bestuur, mei/juni 2023

Een dubbele Nieuwsbrief, voor mei en juni; mooie maanden. Zeker voor ons, gepensioneerden. Is het mooi weer? Dan hoeven we geen vrij te vragen; we trekken gewoon ons plan. Lekker een stukje fietsen of wandelen, of in een luie stoel in de tuin of op het balkon met alles onder handbereik. En als het regent? Dan is er vast wel iets te doen bij de VOV. Helemaal nieuw: de Sjoelclub op donderdagochtend. Fijn dat er altijd weer coördinatoren en vrijwilligers zijn die zulk soort activiteiten willen regelen. Zij zijn ook met pensioen, maar scheppen er toch plezier in om – bijvoorbeeld – één dag ik de week klaar te staan voor de medemens. Een uitzondering is ons bestuurslid Dik Zweers, u vast wel bekend. Hij is élke dag in ons verenigingsgebouw te vinden en zorgt ervoor dat u kunt gaan doen waarvoor u gekomen bent, of dat nu handwerken is of klaverjassen. De tafels en stoelen staan klaar, de koffie is gezet en de voorraadkasten zijn aangevuld. Natuurlijk krijgt hij daarbij hulp van de al genoemde vrijwilligers die er op die dag zijn, en wordt ook in alles ondersteund door zijn vrouw Thea, die met name tijdens de soosmiddag actief is. Bijzondere mensen, waar we trots en vooral ook zuinig op zijn. Het mag best wel eens gezegd worden. Gelukkig heeft Dik ingestemd om zijn functie in het bestuur weer voor 4 jaar te verlengen en hopelijk was u het daar op de op de Algemene Ledenvergadering allemaal mee eens, net zoals met ons voorstel om Frans Keuzenkamp te verwelkomen in ons bestuur als opvolger van penningmeester Peter de Boer. De Algemene Ledenvergadering (ofwel Jaarvergadering) was op 28 april. Deze Nieuwsbrief zal net te laat bezorgd worden om nogmaals een oproep te doen om aanwezig te zijn. We kunnen alleen maar hopen dat de zaal goed vol was en iedereen na afloop nog gezellig heeft nagepraat; dat schept een band. Maar of het zonnetje nu schijnt of dat het regent: Op 8 juni start er in het VOV-gebouw op donderdagmiddag een opfriscursus bridge bestaande uit les en praktijk. De cursus wordt gegeven in de maanden juni, juli en augustus. En op 26 juni is er weer de jaarlijkse Ladies Day. Wacht niet te lang met aanmelden! Alle informatie vindt u verderop in deze Nieuwsbrief. (Eind) april, mei en juni zijn ook de maanden van de VOV-dagreizen. We wensen de leden die mee gaan een heel gezellige dag. Uw verhaal en/of foto’s zijn altijd welkom op de redactie.